Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Bjæverskov og fundet nogle gode tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Netto: Kohberg brød til kun 12 kr.
Netto tilbyder et udvalg af Kohberg brød, herunder solsikkerugbrød, grov café sandwich eller yoghurtboller, til en pris på kun 12 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra lørdag den 1. august til fredag den 7. august.
Rema 1000: Schulstad Det Gode brød til 10 kr.
Hos Rema 1000 kan du få Schulstad Det Gode brød til kun 10 kr. pr. stk. Med en vægt på 360-950 g er dette en fantastisk pris. Tilbuddet gælder fra søndag den 2. august til lørdag den 8. august.
SuperBrugsen: Cheasy Yoghurt til kun 10 kr.
SuperBrugsen har et godt tilbud på Cheasy Yoghurt i forskellige varianter til kun 10 kr. pr. kg. Dette tilbud er gældende fra fredag den 31. juli til torsdag den 6. august.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.